Tagasi

Eesti Päevaleht on Eesti meediamaastikul väärikas tegija nii vanuselt kui ka pädevuselt. Leht pakub aktuaalset ja kvaliteetset ajakirjandust ka kõige nõudlikumale meediatarbijale, tehes seda julgelt, avameelselt ja paljastavalt.

Päevaleht on ajaleht, mis on pälvinud silmapaistvate lugude eest rohkelt ajakirjandusauhindu nii 2017. aasta kui ka varasemate aastate lugude eest.

Juba 7. aastat järjest noppis Eesti Päevaleht parima noorajakirjaniku tiitli, sel korral sai selle Mihkel Tamm. Eesti Päevalehe ja Delfi ühistoimetus võitis 2017. aasta eest veel ka parima olemusfoto (Rauno Volmar), parima spordifoto (Madis Veltman), parima digikujunduse (Ester Vaitmaa, Heleri Kuris, Liisi Viskus, Ats Nukki, Mart Nigola, Tiit Blaat, Gertu Võsu, Maarja Pakats), multimeedia (Tanel Saarmann, Aivar Õepa, Sigrid Salutee, Ester Vaitmaa, Kerttu Pass, Madis Veltman, Andres Putting, Priit Simson, Hendrik Osula, Eiliki Pukk, Karin Kaljuläte, Siim Solman, Ago Tammik, Heleri Kuris, Liisi Viskus, Alari Heinsoo, Karl-Erik Leik, Mart Nigola) ning pressivideo (Sigrid Salutee, Mark Šandali, Kadri Nikopensius) kategoorias.

Püsige kursis Eesti Päevalehe päevauudiste ja sisukate nädalavahetuslugudega ning tellige leht juba TÄNA!

Eesti Päevaleht paberleht