Tagasi

Kingi laia silmaringi ja ootusärevust! Telli üks ja saad teise TASUTA.

Kätte on jõudnud aeg, mil tasub mõelda kingitustele. Seepärast on just jõulukuul sobilik teha kingitus nii iseendale kui ka lähedasele.

Tellides jõulude perioodil Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehe, Maalehe, Maakodu või Eesti Päevalehe laupäevalehe LP e-arve püsimakselepinguga, saate juurde valida TASUTA kingituseks veel ühe meie väljaande: Eesti Ekspressi 1 kuu tellimuse, Eesti Päevalehe 1 kuu tellimuse, Maalehe 1 kuu tellimuse, Eesti Päevalehe laupäevalehe LP 1 kuu tellimuse või Maakodu ajakirja 2 kuu tellimuse.

Tellimuse vormistamiseks valige kõigepealt välja sobiv põhitoode ning seejärel liikuge ostukorvi, kus saate valida meelepärase kingituse. Kui kingituse saajaks on teine isik, siis märkige linnuke lahtrisse „Tellija ja saaja andmed on erinevad“.

Kui soovite, et valitud tellimuse/kingituse kohta vormistame teile kinkekaardi (kinkekaart on kena kingitus lähedasele ja annab ülevaate kingituse sisust), mille saate juba ise edasi kinkida, siis palun võtke ühendust meie klienditeenindusega e-posti aadressil klienditugi@ekspressmeedia.ee või telefonil 680 4444, ja me saadame teile kinkekaardi postiga koju.  

Väljaannete jõulukampaania kehtib kuni 6. jaanuarini 2018.

NB! Antud kampaaniale ei laiene teised sooduspakkumised!

Eesti Ekspress
Lisa ostukorvi
Eesti Päevaleht
Lisa ostukorvi
Maakodu
Lisa ostukorvi
Maaleht
Lisa ostukorvi
Laupäevaleht LP
Lisa ostukorvi
Eesti Ekspress digileht
Lisa ostukorvi
Eesti Päevaleht digileht
Lisa ostukorvi
Maaleht digileht
Lisa ostukorvi